SchoolArt - Hurkapálca 3 mm x 45 cm 25 Darab/Csomag (LBDE0006)
0 / 5
0 / 5
Taneszköz a kreatív iskolai tanuláshoz. School Art hurkapálca 45 cm 25 db/csomag. Kiváló minőségű, hársfából készül. Nem hasad! Nem szálkásodik és biztonságosan használható.
| Termék ID: | #3675085 |
| Cikkszám: | LBDE0006 |
| EAN kód: | 5996368143266 |
| Főkategória: | Iskolaszer |
| Hosszúság (cm): | 45 cm |
| Magasság (cm): | 0.1 cm |
| Súly (kg): | 0.04 |
| Szélesség (cm): | 3 cm |
| Terméktípus: | Hurkapálca |