edding - 16/5 Üveg Dekorációs Marker 5 Különböző Szín Bliszter (7220099000)
0 / 5
0 / 5
Dekorációs marker, üvegfelületek díszítésére. Dekorációs marker ablakra, üvegre, sötét színű papír felületekre. 5 féle élénk színben. A festés a felületről vizes törlővel maradéktalanul eltávolítható. Könnyen kezelhető, gyermekek számára ideális. Az Edding Németország piacvezető rostirón márkája, amely változatosságot és szakértelmet képvisel. Markerek széles választéka megtalálható, a hagyományos daraboktól az egészen különleges megoldásokig.
| Termék ID: | #4020380 |
| Cikkszám: | 7220099000 |
| EAN kód: | 4004764953882 |
| Főkategória: | Iskolaszer |
| Hosszúság (cm): | 9.1 cm |
| Kiszerelés: | Bliszter |
| Magasság (cm): | 16 cm |
| Pont-a-Tiéd termék: | 1 |
| Súly (gr): | 122.58 gr |
| Súly (kg): | 0.12258 |
| Szélesség (cm): | 1.8 cm |
| Terméktípus: | Üveg marker |