edding - 21/4 Ecoline Permanent Marker 4 Különböző Szín Polibliszter (7580175004)
0 / 5
0 / 5
Gyorsan száradó színtartó festék, írásképe törlés- és vízálló, szinte minden felület feliratozására alkalmas. Ecoline marker műanyag alkatrészei a környezet védelme érdekében 90%-nyi újrahasznosított anyagból készülnek, melynek 83%-a a fogyasztóktól származó újrahasznosított műanyag. Műanyag, üveg, fém, fa, illetve szinte minden felület feliratozására, jelölésére alkalmas, alkoholbázisú, permanent festékkel töltött, utántölthető. Írásképe száradás után törlés-, víz-, fény- és kopásálló. Kerekített csúccsal, klipszes kupakkal. Vonalvastagság: 1,5-3 mm. Az Edding Németország piacvezető rostirón márkája, amely változatosságot és szakértelmet képvisel. Markerek széles választéka megtalálható, a hagyományos daraboktól az egészen különleges megoldásokig.
| Termék ID: | #4018548 |
| Cikkszám: | 7580175004 |
| EAN kód: | 4004764917907 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 15 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Készlet |
| Magasság (cm): | 2.1 cm |
| Pont-a-Tiéd termék: | 1 |
| Súly (gr): | 72.8 gr |
| Súly (kg): | 0.0728 |
| Szélesség (cm): | 8 cm |
| Szín: | Vegyes |
| Terméktípus: | Permanent marker |