edding - 404 Permanent Marker Fekete D10 (7580109001)
0 / 5
0 / 5
Ha tartós megoldásokra van szükség: marandandó üzenetek, információk hagyhatóak gyakorlatilag minden sima műanyag, vagy üvegfelületen az Edding permanent markereivel. Műanyag, üveg, fém, fa, illetve szinte minden felület feliratozására, jelölésére alkalmas, alkoholbázisú festékkel töltött permanent marker. Írásképe száradás után törlés- és vízálló. Kerekített csúcs, klipszes kupak. Vonalvastagság: 0,75 mm. Az Edding Németország piacvezető rostirón márkája, amely változatosságot és szakértelmet képvisel. Markerek széles választéka megtalálható, a hagyományos daraboktól az egészen különleges megoldásokig.
| Termék ID: | #4026062 |
| EAN kód: | 4004764028313 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 1.6 cm |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 1.6 cm |
| Súly (gr): | 10 gr |
| Súly (kg): | 0.01 |
| Szélesség (cm): | 14.7 cm |
| Terméktípus: | Permanent marker |