edding - 4095 Folyékony Krétamarker Neon Rózsaszín D10 (7580140007)
0 / 5
0 / 5
Táblára használható krétamarker. Letörölhető folyékony kréta. Üvegfelületek, ablakok, sötét színű táblák, műanyag felületek és tükrök feliratozására, díszítésére alkalmas vízbázisú marker. Nedves kendővel vagy szivaccsal eltávolítható. Vágott csúccsal. Vonalvastagság: 2-3 mm. Az Edding Németország piacvezető rostirón márkája, amely változatosságot és szakértelmet képvisel. Markerek széles választéka megtalálható, a hagyományos daraboktól az egészen különleges megoldásokig.
| Termék ID: | #4026354 |
| EAN kód: | 4004764887514 |
| Főkategória: | Iskolaszer |
| Hosszúság (cm): | 14 cm |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 1.6 cm |
| Pont-a-Tiéd termék: | 1 |
| Súly (gr): | 220 gr |
| Súly (kg): | 0.22 |
| Szélesség (cm): | 1.6 cm |
| Terméktípus: | Folyékony krétamarker |