edding - 5300 Akril Marker F 1-2 mm Black 901 D10 (7580246004)
0 / 5
0 / 5
Akril marker világos vagy sötét felületekre történő festéshez, ideális olyan anyagokhoz, mint a vászon vagy a festőpapír. Akril marker világos vagy sötét felületekre történő festéshez, ideális olyan anyagokhoz, mint a vászon vagy a festőpapír. - A kerekített csúcs vonalvastagsága 1-2 mm. - A kiváló minőségű, pigmentált, vízbázisú akrilfesték száradás után rendkívül tartós, átlátszatlan, fényálló és szagtalan. - A fekete szín magasan fedő. Megfelelő pótcsúcsok (Edding 5300 pótcsúcsok) elérhetők. - 20 féle színválasztékban elérhetők- Keresse a további változatokat - Edding 5000 és az Edding 5100-at, valamint az Edding 5400 3D hatású 2 végű akril markereket. Az Edding Németország piacvezető rostirón márkája, amely változatosságot és szakértelmet képvisel. Markerek széles választéka megtalálható, a hagyományos daraboktól az egészen különleges megoldásokig.
| Termék ID: | #4026459 |
| EAN kód: | 4057305025906 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 140 cm |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 10 cm |
| Súly (gr): | 10 gr |
| Súly (kg): | 0.01 |
| Szélesség (cm): | 10 cm |
| Terméktípus: | Akril marker |