edding - 753 Lakkmarker Kalligrafikus Arany D10 (7580124000)
0 / 5
0 / 5
Fényes lakkmarker erősen fedő, tartós és elkenődésbiztos dekorációhoz sima, sőt sötét és átlátszó anyagokon is, pl. üveg, fém, műanyag és fényes papír. Edding lakkmarkerek - kiváló fedés akár sötét színű anyagokon is. Az Edding lakkmarkeresk kiválóan fednek, ezért tökéletes megoldást jelentenek olyan kihívásokkal szemben, mint a sötét, vagy átlátszó felületek jelölése. Az összes lakkmarker vízálló, kopásálló, fényálló, gyorsan szárad és nem tartalmaz xilolt és toluolt. Az Edding Németország piacvezető rostirón márkája, amely változatosságot és szakértelmet képvisel. Markerek széles választéka megtalálható, a hagyományos daraboktól az egészen különleges megoldásokig.
| Termék ID: | #4021224 |
| EAN kód: | 4004764023578 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 1 cm |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 1 cm |
| Súly (gr): | 10 gr |
| Súly (kg): | 0.01 |
| Szélesség (cm): | 13.3 cm |
| Terméktípus: | Lakkmarker |