edding - 780 Lakkmarker Metallic Lila D10 (7580114013)
0 / 5
0 / 5
Idő- és hőálló Edding lakkmarker, különböző felületek tartós jelölésére. Üveg, porcelán, műanyag, fém illetve szinte minden felület feliratozására, jelölésére alkalmas. különösen ajánlott szennyezett felületekhez, lakk- és dekorációs fémtestű marker. Kerekített csúcs, fémtest, permanent, lakkszerűen fedő festékkel töltve. Gyorsan száradó festék, írásképe törlés- és vízálló, magas fény- hő- és törlésálló. Festékadagolása egyenletes, szelep vezérli, pótcsúcsolható (EDDDING 780 N írócsúcs). Vonalvastagság: 0,8 mm. Lakkmarker vékony vonalú, kiválóan fedő és tartós jelöléshez, akár sötét és átlátszó anyagokon is, pl. fém, üveg és műanyag. A fémfoglalatú műanyag írócsúcs vonalvastagsága 0,8 mm. A lakkszerű tinta gyorsan szárad, időjárásálló és rendkívül fény- és kopásálló. Minden szín hőálló 400°C-ig. A fehér és ezüst szín pedig 1000 °C-on is látható marad. Enyhe szagú tinta, hozzáadott toluol / xilol nélkül. Magas minőségű alumínium test, bő színválaszték! Az Edding Németország piacvezető rostirón márkája, amely változatosságot és szakértelmet képvisel. Markerek széles választéka megtalálható, a hagyományos daraboktól az egészen különleges megoldásokig.
| Termék ID: | #4021167 |
| EAN kód: | 4057305016010 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 13.3 cm |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 1 cm |
| Súly (gr): | 20 gr |
| Súly (kg): | 0.02 |
| Szélesség (cm): | 1 cm |
| Terméktípus: | Lakkmarker |