edding - 8040 Textiljelölő Marker Fekete D10 (7580061001)
0 / 5
0 / 5
Textilmarker mosásálló dekorációkhoz és rajzoláshoz a legtöbb világos színű textílián, mint például pamut, selyem és lenvászon. Textilneműk mosás- és főzésálló jelölésére alkalmas textiljelölő marker, kerekített csúccsal pl. : kórházakban, óvodákban, szállódákban…stb. Vonalvastagság: 1 mm Az Edding Németország piacvezető rostirón márkája, amely változatosságot és szakértelmet képvisel. Markerek széles választéka megtalálható, a hagyományos daraboktól az egészen különleges megoldásokig.
| Termék ID: | #4020938 |
| EAN kód: | 4004764784202 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 1.6 cm |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 1.6 cm |
| Súly (gr): | 10 gr |
| Súly (kg): | 0.01 |
| Szélesség (cm): | 14.5 cm |
| Terméktípus: | Textilmarker |