edding - 8050/1 Gumijelölő Marker Bliszter (7580004001)
0 / 5
0 / 5
Gumijelölő marker gumiabroncsok és egyéb gumi felületek jelölésére, például gumicserénél. Gumijelölő marker gumiabroncsok és más gumi felületek állandó megjelöléséhez, pl. gumiabroncsok cseréjekor. A kerekített csúcs vonalvastagsága 2-4 mm. A kiválóan fedő lakkszerű festék vízálló, elkenődésbiztos, gyorsan száradó és rendkívül fényálló. Pótcsúcsok elérhetők. Magas minőségű alumínium test. - Gumijelölő marker gumiabroncsok és egyéb gumi felületek, jelölésére pl. gumiabroncsok cseréjénél - A kerekített csúcs vonalvastagsága 2-4 mm - A kiválóan fedő lakkszerű festék vízálló, elkenődésbiztos, gyorsan száradó és rendkívül fényálló - Elérhető fehér színben Pótcsúcsok elérhetők - Magas minőségű alumínium test Az Edding Németország piacvezető rostirón márkája, amely változatosságot és szakértelmet képvisel. Markerek széles választéka megtalálható, a hagyományos daraboktól az egészen különleges megoldásokig.
| Termék ID: | #4020005 |
| EAN kód: | 4004764894734 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 1.7 cm |
| Kiszerelés: | Bliszter |
| Magasság (cm): | 21 cm |
| Súly (gr): | 20 gr |
| Súly (kg): | 0.02 |
| Szélesség (cm): | 6 cm |
| Terméktípus: | Gumijelölő marker |