edding - 8300 Ipari Permanent Marker Piros D10 (7580087002)
0 / 5
0 / 5
Ha tartós megoldásokra van szükség: marandandó üzenetek, információk hagyhatóak gyakorlatilag minden sima műanyag, vagy üvegfelületen az Edding permanent markereivel. Különösen ajánlott szennyezett, piszkos, poros, zsíros felületek feliratozására, jelölésére. Alkoholbázisú, permanent festékkel töltött marker. Írásképe száradás után törlés- és vízálló. Kerekített csúcs, klipszes kupak. Vonalvastagság: 1,5-3 mm. Az Edding Németország piacvezető rostirón márkája, amely változatosságot és szakértelmet képvisel. Markerek széles választéka megtalálható, a hagyományos daraboktól az egészen különleges megoldásokig.
| Termék ID: | #4021335 |
| EAN kód: | 4004764409143 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 1.5 cm |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 1.5 cm |
| Súly (gr): | 20 gr |
| Súly (kg): | 0.02 |
| Szélesség (cm): | 13.8 cm |
| Terméktípus: | Ipari permanent marker |