edding - 8400 Cd/Dvd Marker Piros D10 (7580143002)
0 / 5
0 / 5
CD, DVD, BD marker, ideális CD-k, DVD-k és Blu-ray lemezek permanens címkézéshez. CD/DVD marker finom, puha kerek csúccsal. Vonalvastagság 0,5-1 mm. Vízbázisú permanens festékkel töltve. A permanens tinta és a puha, rugalmas írócsúcs nem károsítja a felületeket, így biztosítva a maximális adatbiztonságot. A praktikus klipsznek köszönhetően nem gurul el, és ruházatra, jegyzetre, tolltartóba tűzhető. A kupak a marker végére helyezhető, ezáltal elkerülhető annak elvesztése. A terméket a VERBATIM ajánlja. Az Edding Németország piacvezető rostirón márkája, amely változatosságot és szakértelmet képvisel. Markerek széles választéka megtalálható, a hagyományos daraboktól az egészen különleges megoldásokig.
| Termék ID: | #4020749 |
| EAN kód: | 4004764827145 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 1.6 cm |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 1.6 cm |
| Súly (gr): | 10 gr |
| Súly (kg): | 0.01 |
| Szélesség (cm): | 14.7 cm |
| Terméktípus: | CD/DVD marker |