edding - 8850 Furatmarker 1 Bliszter (7580193000)
0 / 5
0 / 5
Furatmarker permanens jelöléshez nehezen hozzáréfhető helyeken, szinte minden pormentes anyagon, pl. fém, kő, üveg, fa, műanyag. A barkácsolás elengedhetetlen eszköze - Edding 8850 furatmarker Fémre, fára, műanyagra és szinte minden egyéb száraz és pormentes felületre való jelölésre alkalmas marker. Különlegesen hosszú fémfoglalatú, vékony írócsúcsának köszönhetően ideális nehezen hozzáférhető helyek, furatközéppontok bejelölésére. Az írásképe víz-, fény- és törésálló. A termék kizárólag fekete színben kapható. A kerekített csúcs vonalvastagsága: 0,7-1mm. Az Edding Németország piacvezető rostirón márkája, amely változatosságot és szakértelmet képvisel. Markerek széles választéka megtalálható, a hagyományos daraboktól az egészen különleges megoldásokig.
| Termék ID: | #4020010 |
| EAN kód: | 4004764894949 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 0 cm |
| Kiszerelés: | Bliszter |
| Magasság (cm): | 0 cm |
| Súly (gr): | 10 gr |
| Súly (kg): | 0.01 |
| Szélesség (cm): | 0 cm |
| Terméktípus: | Furatmarker |