edding - 95/4 Glass Marker 6676999 -01, 06, 09, 11 4 Klf. Szín Pb (7580249007)
0 / 5
0 / 5
Egyszerű, gyors jegyzeteléshez és rugalmasan végezhető javításokhoz. Üvegtábla marker. Kombinálja a whiteboard és krétamarkerek előnyeit. A magasan fedő folyékony kréta alapú festék száradás után száraz törlővel eltávolítható. A letörléshez nincs szükség vízre és tisztítószerekre. Írásvastagság: 2-3 mm. Az Edding Németország piacvezető rostirón márkája, amely változatosságot és szakértelmet képvisel. Markerek széles választéka megtalálható, a hagyományos daraboktól az egészen különleges megoldásokig.
| Termék ID: | #4021781 |
| Cikkszám: | 7580249007 |
| EAN kód: | 4057305044488 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 2.2 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Garnitúra |
| Magasság (cm): | 17 cm |
| Súly (gr): | 70 gr |
| Súly (kg): | 0.07 |
| Szélesség (cm): | 7.8 cm |
| Terméktípus: | Üvegmarker |