edding - Akril Marker Készlet Nordic Sötét Árnyalatok 8 Darab/Készlet (7580248000)
0 / 5
0 / 5
Akril marker világos vagy sötét felületekre történő festéshez, ideális olyan anyagokhoz, mint a vászon vagy a festőpapír. Akril marker világos vagy sötét felületekre történő festéshez, ideális olyan anyagokhoz, mint a vászon vagy a festőpapír. - A készlet tartalmaz 2 db edding 5300 akril markereket. vékony írócsúccsal és 6 db edding 5100 akril markereket. közepesen vastag írócsúccsal. - edding 5300 akril marker vékony írócsúccsal: 1x fekete, közlekedési fehér. edding 5100 akril marker közepesen vastag írócsúccsal: 1x telt mentazöld, elegáns éjkék, klasszikus mályva, pasztell sárga, bíbor és mohazöld. - A kiváló minőségű, pigmentált, vízbázisú akrilfesték száradás után rendkívül tartós, átlátszatlan, fényálló és szagtalan. - A fekete, elegáns éjkék, bíbor és mohazöld szín magasan fedő. - A többi színárnyalat félig áttetsző. - Megfelelő pótcsúcsok (edding 5100 és 5300 pótcsúcsok) elérhetők. - 26 féle színválasztékban elérhetők
| Termék ID: | #4019756 |
| Cikkszám: | 7580248000 |
| EAN kód: | 4057305031020 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 3 cm |
| Magasság (cm): | 21 cm |
| Szélesség (cm): | 22 cm |
| Terméktípus: | Akril Marker |