edding - Mtk25 Tinta Permanent Markerhez Kék 25 Ml (7270020003)
0 / 5
0 / 5
Ha tartós megoldásokra van szükség: marandandó üzenetek, információk hagyhatóak gyakorlatilag minden sima műanyag, vagy üvegfelületen az Edding permanent markereivel. Utántöltő festék Edding permanent kapillárisrendszerrel rendszerrel ellátott adagolóüvegben. A markert egyszerűen állítsa csúcsával lefelé az adagolóban. Az Edding comfort 3, 2000, 2000 C, 2200, 2200 C, No. 1, 400, 404, 300, 330, 370, 21, 22 permanent marker utántöltéséhez. Az Edding Németország piacvezető rostirón márkája, amely változatosságot és szakértelmet képvisel. Markerek széles választéka megtalálható, a hagyományos daraboktól az egészen különleges megoldásokig.
| Termék ID: | #4026525 |
| EAN kód: | 4004764780426 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 4.8 cm |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 4.8 cm |
| Súly (gr): | 40 gr |
| Súly (kg): | 0.04 |
| Szélesség (cm): | 4.8 cm |
| Terméktípus: | Tinta permanent markerhez |