edding - T100 Tinta Permanent Markerhez Fekete 100 Ml (7180014000)
0 / 5
0 / 5
Ha tartós megoldásokra van szükség: marandandó üzenetek, információk hagyhatóak gyakorlatilag minden sima műanyag, vagy üvegfelületen az Edding permanent markereivel. Utántöltő tinta alkoholos markerekhez. Permanens, alig érezhető szagú, cseppadagolóval ellátott üvegben. Edding 2000, 2200, 400, 404, 500, 800, 850 markerek utántöltéséhez. Kiszerelés: 100 ml, szín: fekete. Az Edding Németország piacvezető rostirón márkája, amely változatosságot és szakértelmet képvisel. Markerek széles választéka megtalálható, a hagyományos daraboktól az egészen különleges megoldásokig.
| Termék ID: | #4018226 |
| Cikkszám: | 7180014000 |
| EAN kód: | 4004764024872 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 5 cm |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 8.9 cm |
| Súly (gr): | 100 gr |
| Súly (kg): | 0.1 |
| Szélesség (cm): | 5 cm |
| Terméktípus: | Tinta permanent markerhez |