Flipchart marker vízbázisú 3mm kerek ARTIP 11 kék (9580016005)
0 / 5
0 / 5
Flipchart tömbök és egyéb papírívek feliratozására alkalmas, vízbázisú festékkel töltött marker. A festék a papír másik oldalára nem üt át. Kerekített csúccsal. Vonalvastagság: 3 mm. 25DB/DOBOZ Katalóguskód: 13624
| Termék ID: | #4026568 |
| Cikkszám: | 9580016005 |
| EAN kód: | 5997072114269 |
| Rendelési kód: | 13624 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.85 cm |
| Termék magassága: | 0.9 cm |
| Termék szélessége: | 1.13 cm |