Flipchart marker vízbázisú 3mm kerek ARTIP 11XXL kék (9580069001)
0 / 5
0 / 5
Flipchart tömbök és egyéb papírívek feliratozására alkalmas, vízbázisú festékkel töltött marker. A festék a papír másik oldalára nem üt át. Kerekített csúccsal. Vonalvastagság: 3 mm. 10DB/DOBOZ Katalóguskód: 13625
| Termék ID: | #4020983 |
| Cikkszám: | 9580069001 |
| EAN kód: | 5997072116959 |
| Rendelési kód: | 13625 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 1.38 cm |
| Termék magassága: | 0.45 cm |
| Termék szélessége: | 1.08 cm |