ICO - Permanent Ipari Marker 11 XXL Mágnessel Fekete Bliszter (9580119005)
0 / 5
0 / 5
Gyorsan száradó színtartó festék, írásképe törlés- és vízálló, szinte minden felület feliratozására alkalmas. Műanyag, üveg, fém, fa, illetve enyhén olajos és poros felületek feliratozására, jelölésére alkalmas, alkoholbázisú festékkel töltött permanent marker. Gyorsan száradó festék, írásképe törlés- és vízálló. Nem tartalmaz xilolt és toluolt. A marker végén lévő záródugóban elhelyezett mágnes révén, acél felületeken rögzíthető. Használható -5 és 130 C° között. Megnövelt élettartam a nagyobb méretű testnek köszönhetően. Kerekített csúccsal. Vonalvastagság: 1-3 mm. Az ICO Magyarország és Közép-Kelet-Európa legnagyobb író- és irodaszergyártója 1951 óta. Az elsődleges szempont a kiváló minőség, melynek garanciája a több mint 65 éves, gyártásban elért tapasztalat, a legkorszerűbb gyártási technológiák és a szigorú minőségellenőrzés.
| Termék ID: | #4021281 |
| EAN kód: | 5997361559320 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 7.5 cm |
| Kiszerelés: | Bliszter |
| Magasság (cm): | 2 cm |
| Pont-a-Tiéd termék: | 1 |
| Súly (gr): | 38 gr |
| Súly (kg): | 0.038 |
| Szélesség (cm): | 23 cm |
| Szín: | Fekete |
| Terméktípus: | Permanent marker |