ICO - Permanent Marker 11 Xxl Mágnessel Fekete D12 (9580119000)
0 / 5
0 / 5
Műanyag, üveg, fém, fa, illetve szinte minden felület feliratozására, jelölésére alkalmas, alkoholbázisú festékkel töltött permanent marker. Speciális tulajdonsága, hogy 14 napig kupak nélkül sem szárad be. A marker végén lévő záródugóban elhelyezett mágnes révén, acél felületeken rögzíthető. Gyorsan száradó festék, írásképe törlés- és vízálló. Megnövelt élettartam a nagyobb méretű testnek köszönhetően. Kerekített csúccsal. Vonalvastagság: 1-3 mm. Az ICO Magyarország és Közép-Kelet-Európa legnagyobb író- és irodaszergyártója 1951 óta. Az elsődleges szempont a kiváló minőség, melynek garanciája a több mint 65 éves, gyártásban elért tapasztalat, a legkorszerűbb gyártási technológiák és a szigorú minőségellenőrzés.
| Termék ID: | #4026547 |
| Cikkszám: | 9580119000 |
| EAN kód: | 5997361555971 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 2 cm |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 13.5 cm |
| Súly (gr): | 20 gr |
| Súly (kg): | 0.02 |
| Szélesség (cm): | 2 cm |
| Terméktípus: | Permanent marker |