Lakkmarker 1-2 mm SCHNEIDER Maxx 271 fekete (127101 - 09)
0 / 5
0 / 5
Kerek hegy, alkoholbázisú, vízálló és törlésbiztos, gyorsan szárad, kültéri használatra is alkalmas, kupak színe megegyezik a tinta színével. Katalóguskód: 36399
| Termék ID: | #4020309 |
| Cikkszám: | 127101 - 09 |
| EAN kód: | 4004675021397 |
| Rendelési kód: | 36399 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.15 cm |
| Termék magassága: | 0.15 cm |
| Termék szélessége: | 1.4 cm |