Luxor - 100B Permanent Marker 1-2 mm 4 Darab/bliszter (3410/4BC)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #4020417 |
| Cikkszám: | 3410/4BC |
| EAN kód: | 8901069706419 |
| Akciós: | Igen |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 10.2 cm |
| Kedvezmény: | 70 |
| Magasság (cm): | 1.7 cm |
| Súly (gr): | 40 gr |
| Súly (kg): | 0.04 |
| Szélesség (cm): | 20.8 cm |
| Terméktípus: | Permanent marker |