Luxor - 250B Permanent Marker 1-3 mm Fekete (KCFX0186)
0 / 5
0 / 5
Luxor rostiron, Permanent Marker 250 B, kerek hegyű, 1-3 mm, fekete. Alkoholbázisú, kemény akril heggyel rendelkező, minden felületen használható marker. Xilol- és toluol mentes.
| Termék ID: | #4020786 |
| Cikkszám: | KCFX0186 |
| EAN kód: | 8901069219360 |
| Akciós: | Igen |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 1.8 cm |
| Kedvezmény: | 54 |
| Magasság (cm): | 1.2 cm |
| Súly (gr): | 20 gr |
| Súly (kg): | 0.02 |
| Szélesség (cm): | 14.1 cm |
| Terméktípus: | Permanent marker |