Luxor - 350 Permanent Marker Készlet 5 Darab/Csomag (3590/5 BC)
0 / 5
0 / 5
Gyorsan száradó színtartó festék, írásképe törlés- és vízálló, szinte minden felület feliratozására alkalmas. 5 féle élénk szín 5 db/készlet Alkoholbázisú, kemény akril heggyel rendelkező, a legtöbb felületen használható marker. Ideális mindennapi irodai és otthoni használatra. Írásképe száradás után törlés és vízálló. Xilol és toluol mentes.
| Termék ID: | #4020225 |
| Cikkszám: | 3590/5 BC |
| EAN kód: | 8901069672769 |
| Akciós: | Igen |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 12.9 cm |
| Írás vastagság (mm): | 1,5-3 |
| Kedvezmény: | 50 |
| Kiszerelés: | Készlet |
| Magasság (cm): | 2 cm |
| Súly (gr): | 100 gr |
| Súly (kg): | 0.1 |
| Szélesség (cm): | 20.7 cm |
| Szín (Tinta): | Vegyes |
| Terméktípus: | Permanent marker |