Marker alkoholos kerek N850-BE Pentel piros (N850-BE)
0 / 5
0 / 5
Pentel Permanent Marker N850 a mindennapos segítő. Magas minőségű alkoholos gömb hegyű marker, mely alkalmas standard felhasználásra, a mindennnapok során, de nagyon ellenálló. Írásvastagság: 1,5mm. Minimum rendelési mennyiség: 1 doboz. 1 doboz tartalma: 12 db. Katalóguskód: 20960
| Termék ID: | #4018124 |
| Cikkszám: | N850-BE |
| EAN kód: | 4902506071378 |
| Rendelési kód: | 20960 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.2 cm |
| Termék magassága: | 0.2 cm |
| Termék szélessége: | 1.5 cm |