Marker CD kétvégű Forpus fekete 12db/dob (FO52111)
0 / 5
0 / 5
Írásszín: fekete, kétvégű CD/DVD marker kétféle hegy: vékony 0,5 mm, vastag 2 mm 12db/dob Katalóguskód: 28632GPSR: Orink Hungary Kft. ; H-1151 Budapest, Károlyi Sándor út 160. ; info@orinkhungary. hu; https://orink. hu/
| Termék ID: | #4020633 |
| Cikkszám: | FO52111 |
| EAN kód: | 4750650521115 |
| Rendelési kód: | 28632 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.1 cm |
| Termék magassága: | 0.1 cm |
| Termék szélessége: | 1.4 cm |