Permanent - marker 1-3 mm kerek végű SCHNEIDER Maxx 130 kék (130 - 03)
0 / 5
0 / 5
Kerek hegy, vízálló szinte szagtalan, gyorsan száradó, minden sima felületre használható, a kupak színe megegyezik a tinta színével. Kupak nélkül 2-3 napig nem szárad be. Katalóguskód: 36333
| Termék ID: | #4018228 |
| Cikkszám: | 130 - 03 |
| EAN kód: | 4004675006431 |
| Rendelési kód: | 36333 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.15 cm |
| Termék magassága: | 0.15 cm |
| Termék szélessége: | 1.4 cm |