Permanent - marker 1-4mm vágott ICO 12XXL kék (9580082001)
0 / 5
0 / 5
Műanyag, üveg, fém, fa, illetve szinte minden felület feliratozására, jelölésére alkalmas, alkoholbázisú festékkel töltött permanent marker. Speciális tulajdonsága, hogy 14 napig kupak nélkül sem szárad be. Gyorsan száradó festék, írásképe törlés- és vízálló. Megnövelt élettartam a nagyobb méretű testnek köszönhetően. Vágott csúccsal. Vonalvastagság: 1-4 mm. Katalóguskód: 24649
| Termék ID: | #4020307 |
| Cikkszám: | 9580082001 |
| EAN kód: | 5997072130405 |
| Rendelési kód: | 24649 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 1.38 cm |
| Termék magassága: | 0.45 cm |
| Termék szélessége: | 1.08 cm |