Permanent - marker B 1mm CENTROPEN 2836 zöld (628360010)
0 / 5
0 / 5
Permanent marker, a legtöbb felületre ír, ellenáll a víznek, a kopásnak, az időjárásnak. Alkohol alapú. Hengeres csúcs, Gyűjtő: 20db/doboz - Karton: 10dob x 20db=200db Katalóguskód: 32941
| Termék ID: | #4020797 |
| Cikkszám: | 628360010 |
| EAN kód: | 8595013601679 |
| Rendelési kód: | 32941 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 1.45 cm |
| Termék magassága: | 0.15 cm |
| Termék szélessége: | 0.16 cm |