Permanent - marker CENTROPEN OHP 2634 S/4 készlet 0, 3mm (A-626340401)
0 / 5
0 / 5
Írásvetítő fólia, fólia, műanyag, üveg, fém, fa, szinte minden felület feliratozására, jelölésére alkalmas, OHP-permanent festékkel töltött marker, műanyag foglalatú írócsúccsal. Gyorsan száradó, színtartó festék, írásképe törlés- és vízálló. A festék nagy fényáteresztő képességgel rendelkezik, ami vetítés során kontúros és színhelyes visszaadást tesz lehetővé. Vonalvastagság: 0,3 mm, hegyvastagság 0,8mm. Alkoholos filc. Szürke műanyag test, klipszes kupak. Katalóguskód: 24386
| Termék ID: | #4020711 |
| Cikkszám: | A-626340401 |
| EAN kód: | 8595013624821 |
| Rendelési kód: | 24386 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.65 cm |
| Termék magassága: | 0.15 cm |
| Termék szélessége: | 1.6 cm |