Tábla- és flipchart marker 2-3 mm kerek végű SCHNEIDER Maxx 290 zöld (29099 - 05)
0 / 5
0 / 5
Univerzális marker flipchart táblákhoz és papíralapú felületekhez, vízálló szinte szagtalan, a fehértáblákról szárazon törölhető, oldószermentes. Kupak nélkül 2-3 napig nem szárad be. Katalóguskód: 36353
| Termék ID: | #4026137 |
| Cikkszám: | 29099 - 05 |
| EAN kód: | 4004675000446 |
| Rendelési kód: | 36353 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.2 cm |
| Termék magassága: | 0.2 cm |
| Termék szélessége: | 1.3 cm |