Tábla- és flipchart marker készlet 1-3 mm kerek végű 4-es készlet SCHNEIDER Maxx Eco 110 (E111094)
0 / 5
0 / 5
Kerek hegy, alkoholbázisú, vízálló és törlésbiztos, gyorsan szárad, kültéri használatra is alkalmas, kupak színe megegyezik a tinta színével. Katalóguskód: 36396
| Termék ID: | #4020825 |
| Cikkszám: | E111094 |
| EAN kód: | 4004675000828 |
| Rendelési kód: | 36396 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.2 cm |
| Termék magassága: | 0.9 cm |
| Termék szélessége: | 1.4 cm |