Tábla Marker 3mm Kerek Piros Ev8006 (ev1j07ro)
0 / 5
0 / 5
Fehér táblára való írásra, rajzolásra alkalmas marker. Az írás szárazon letörölhető. Kerekített csúcs. Vonalvastagság: 3 mm. 12DB/GYŰJTŐ Katalóguskód: 8652
| Termék ID: | #4018239 |
| Cikkszám: | EV1J07RO |
| EAN kód: | 6425998000438 |
| Rendelési kód: | 8652 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.15 cm |
| Termék magassága: | 0.15 cm |
| Termék szélessége: | 1.1 cm |