Táblamarker 0, 8mm Kerek Kék Ultra Fine V-b Pilot (wbma-vs-uf-l-bg)
0 / 5
0 / 5
olyékony tintás táblamarker - TPF-rendszer: két párhuzamos tubus szabályozza a levegő áramlását, és ezáltal a tinta adagolását - felrázás nélkül, azonnal használható - egyenletes, folyamatos írsákép - szárazon törölhető - rendkívül tartós, mégis könnyű letörölni - kerek hegy - élénk és erőteljes színek - 91%-ban újrahasznosított alapanyagokból készült (kivéve a cserélhető részek) - akrilrost hegy - átlátszó testének köszönhetően jól látható tintamennyiség - cserélhető betét: PBMBEF* - pont méret: 3,5 mm - vonalvastagság: 0,8 mm Katalóguskód: 18089
| Termék ID: | #4026048 |
| Cikkszám: | WBMA-VS-UF-L-BG |
| EAN kód: | 4902505487385 |
| Rendelési kód: | 18089 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.25 cm |
| Termék magassága: | 0.25 cm |
| Termék szélessége: | 1.35 cm |