Táblamarker 2, 3mm Kerek 5-ös Klt Medium V-board Pilot (wbma-vbm-m-s5)
0 / 5
0 / 5
Folyékony tintás táblamarker készlet, kerek hegy, cserélhető betét. Rendkívül tartós, mégis könnyű letörölni. Írásvastagság: 2,3mm A szett tartalma: 5db marker (fekete, piros, kék, zöld, narancssárga); Katalóguskód: 18084
| Termék ID: | #4018480 |
| Cikkszám: | WBMA-VBM-M-S5 |
| EAN kód: | 4902505358371 |
| Rendelési kód: | 18084 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 1.39 cm |
| Termék magassága: | 0.27 cm |
| Termék szélessége: | 0.8 cm |