Beoka - L2
0 / 5
0 / 5
A Beoka L2 masszázspisztoly fokozza a véráramlást a kezelt testrészben, ami csökkenti a gyulladást és az izomfeszültséget. Az izmok bemelegítésére is alkalmazzák intenzív sporttevékenység előtt. A készülék a hagyományos masszázs technikákkal szemben a mélyebb izomszövetekre hat, folyamatos és gyors, magas frekvenciájú, függőleges vibrációs rendszerrel van felszerelve. A masszázspisztoly kompakt méretekkel rendelkezik, így nem foglal sok helyet a táskában. Különösen értékelni fogják a mobil masszőrök, a fizioterapeuták és a profi sportolók. Az eszköz ideális az otthon végzett önmasszázsra is. Jellemzők és funkciók folyamatos és gyors, magas frekvenciájú, függőleges vibráció csendes és erőteljes, nagy nyomatékú szénkefe nélküli motor USB-C csatlakozó újratölthető 18650 Power 3C lítium-ion akkumulátor akár 3 órás üzemidő a fordulatszám intenzitásától és az akkumulátor töltöttségétől függően ergonomikus, csúszásmentes szilikon markolat súlya (0,4 kg) és kompakt méretei
| Termék ID: | #7228168 |
| Akkumulátor üzemideje: | 3 óra (a kiválasztott intenzitástól függően) |
| Fordulatszám: | 3000 ford./perc |
| Impulzus amplitúdó: | 7 mm |
| Készülék mérete: | 14,6 x 8,6 x ,8 cm |
| Motor teljesítménye: | 25 W / 7,3 V |
| Súly (kiegészítők nélkül): | 0,37 kg |
| Tartós lítium-ion akkumulátor: | 2600 mAh |
| Töltési idő: | 2,5 óra |
| Zajszint: | do 45 dB |