Fabulo - Vibe masszázspisztoly
0 / 5
0 / 5
A Fabulo Vibe masszázspisztoly segít enyhíteni a kellemetlen izommerevséget és izomfeszülést, javítja a véráramlást, eltávolítja a nem kívánt anyagokat a szervezetből és ezáltal elősegíti a regenerációt vagy a rehabilitációt. Mindez egy nagy teljesítményű motornak köszönhető, mely akár 3200 fordulat/perc fordulatszámot tesz lehetővé. Ennek hála a masszázspisztoly aktiválja, ellazítja a "trigger pontokat", az olyan nagy, fájdalmas izomcsomókat, amelyeknél ezáltal fájdalomcsillapítást képes elérni. A fasciák önmasszírozására is alkalmazható. A Fabulo Vibe masszázspisztoly érintőképernyős LCD kijelzővel és 30 intenzitási fokozattal rendelkezik. Súlya 1000 g, markolata csúszásgátló, így önmasszírozásra is egyszerűen és könnyen használható. A csomag része 6 cserélhető masszázsfej és egy töltő a 2500 mAh kapacitású akkumulátor töltéséhez, amely 1 töltéssel akár 5-7 órányi használatot is lehetővé tesz. Jellemzők és funkciók: enyhíti az izommerevséget és az izomfeszülést javítja a
| Termék ID: | #7228188 |
| Akkumulátor üzemideje: | 5-7 óra (a kiválasztott intenzitástól függően) |
| Csomag súlya: | 1,4 kg |
| Fordulatszám: | 3200 ford./perc |
| Impulzus amplitúdó: | 10 mm |
| Készülék mérete: | 25 x 17,5 x 7 cm |
| Motor teljesítménye: | 40 W / 25,2 V |
| Súly (kiegészítők nélkül): | 0,94 kg |
| Tartós lítium-ion akkumulátor: | 2500 mAh |
| Töltési idő: | 2,5 óra |
| Zajszint: | 45 dB-ig |