ADA - Trendline - Calina KS 26 hideghab matrac 7 komfortzónával 90x200 - alvasstudio
0 / 5
0 / 5
Pontelasztikus, kiváló minőségű 7 zónás Calina KS 26 hideghab matrac többrétegű felépítésével, felületi textúrájával ideális testkontúrkövetést és optimális alátámasztást nyújt az egész testnek garantálva az optimális alvási feltételeket. A váll finoman besüllyedhet miközben az ágyéki régió kellően erős alátámasztást kap. A szellőzőcsatornák hatékony függőleges és keresztirányú szellőzést biztosítanak és elvezetik a nedvességet, megteremtve a tökéletes alvásklímát az éjszakai pihenés során. Pontelasztikus, kiváló minőségű 7 zónás Calina KS 26 hideghab matrac többrétegű felépítésével, felületi textúrájával ideális testkontúrkövetést és optimális alátámasztást nyújt az egész testnek garantálva az optimális alvási feltételeket. A váll finoman besüllyedhet miközben az ágyéki régió kellően erős alátámasztást kap. A szellőzőcsatornák hatékony függőleges és keresztirányú szellőzést biztosítanak és elvezetik a nedvességet, megteremtve a tökéletes alvásklímát az éjszakai pihenés során. A Calina KS 26 hideghab matrac nagyon kellemes, puha tapintású, kétrétegű Tencel szövet huzattal van ellátva, mely ellenáll a szennyeződéseknek. A Tencel cellulózból áll, a növényi sejtek fő alkotórészéből és még több nedvességet szív fel, mint a hagyományos pamut szál a száraz alvásklíma és a nagyobb higiénia érdekében. A forgatófülekkel ellátott, körbecipzározható huzat levehető és 60 °C-ig mosható, ezért alkalmas a háziporra allergiások számára. Ezt a matracot úgy tervezték, hogy tökéletesen illeszkedjen az Ön testéhez, így Ön jobban és hosszabb ideig aludhat!
| Termék ID: | #1469294 |
| Ajánlás: | Oldalt alvóknak, Vegyes alvástípushoz |
| Ajánlott alátámasztás: | Rugalmas ágyrács |
| Besorolás: | Standard |
| Garancia: | 8 év |
| Hosszúság: | 200 cm |
| Huzat: | Antiallergén |
| Huzat mosása: | 60ºC-on |
| Komfort zónák száma: | 7 zónás |
| Magasság: | 26 cm |
| Matrac keménysége: | Félkemény |
| Maximális terhelhetőség: | 120 kg/fő |
| Szélesség: | 90 cm |