ADA - Trendline - Globe De Luxe táskarugós matrac 120x190 - matracasz
0 / 5
0 / 5
Globe De Luxe nagy rugalmasságú táskarugós matrac hordó formájú zsebrugós matracmaggal, testkímélő váll- és medence zónával, poliéterhab párnázóréteggel. Elasztikus, dupla rétegű "Silver Guard" huzat, nedvességszabályozó és légáteresztő üreges klímaszál töltettel, valamint 4 oldalon cipzárral, forgatófülekkel a könnyebb kezelhetőség érdekében. Allergiások számára kiváló választás. Globe De Luxe nagy rugalmasságú táskarugós matrac hordó formájú zsebrugós matracmaggal, testkímélő váll- és medence zónával, poliéterhab párnázóréteggel. Elasztikus, dupla rétegű "Silver Guard" huzat, nedvességszabályozó és légáteresztő üreges klímaszál töltettel, valamint 4 oldalon cipzárral, forgatófülekkel a könnyebb kezelhetőség érdekében. Allergiások számára kiváló választás.
huzat mosása: 60 °C-ig
teljes magasság: 23 cm
keménységi fokozatok: H2 (félkemény), H3 (feszes)
| Termék ID: | #1479193 |
| Ajánlás: | Oldalt alvóknak, Vegyes alvástípushoz |
| Ajánlott alátámasztás: | Merev bordázat |
| Besorolás: | Egyedi |
| Garancia: | 8 év |
| Hosszúság: | 190 cm |
| Huzat: | Antiallergén |
| Huzat mosása: | 60ºC-on |
| Komfort zónák száma: | 5 zónás |
| Magasság: | 23 cm |
| Matrac keménysége: | Félkemény, Lágy -félkemény |
| Maximális terhelhetőség: | 110 kg/fő |
| Szélesség: | 120 cm |