Alan matrac 90x200 Silver Life huzattal
0 / 5
0 / 5
Új termék bevezető áron! Választható huzattal. További részletek a Szállításról Vákuumcsomagolt A matrac magasság: 19 cmKeménysége: H2/H3 - félkeményTípusa: kétoldalas Alan matrac A matrac KÉTOLDALAS . A két felület használatának lehetősége jelentősen meghosszabbítja élettartamát. A modell profilozott VISCO MEMORY habot használ , amely hő és nyomás hatására alkalmazkodik a testhez. A termoelasztikus hab keménységi zónákkal rendelkezik, amelyek lehetővé teszik a tökéletes alkalmazkodást a test formájához. Számos kiemelkedés mikromasszírozó hatású , jelentősen javítva a vérkeringést. A Visco habot a decubitus megelőzésére használják. A matrac habszivacsot használ, Y alakú vágásokkal . Ez a megoldás optimalizálja a testhelyzetet. A nagyobb terhelésű helyeken a hab a legjobban hajlik, így a kényelmes alváshoz ideális felület jön létre. Az Y típusú hab szerkezete aktív szellőzést garantál a matrac belsejében, csökkentve a túlzott izzadás problémáját. A matracban használt anyagok HIPOALLERGÉNEK , megfelelő környezetet biztosítanak az allergiában szenvedőknek. Silver Life huzat Puha anyagból ezüstionok hozzáadásával, strapabíró és kopásálló nanotechnológiai termék, erős baktericid és gombaölő tulajdonságokkal, csökkenti a stresszt és maximális alváshigiéniát biztosít, egyedi, fényes megjelenésű huzat, gyapjúval steppelt (nagyobb bolyhosodás). Cipzár a matrac huzatának levételéhez, 3D szellőző öv. 40 fokig mosható. Öko-Tex® Standard 100 tanúsítvány. Termoelasztikus Visco hab - tökéletesen illeszkedik a test formájához. A hab Y alakú bevágásokkal rendelkezik, ennek a megoldásnak köszönhetően a hab az erősen megterhelt helyeken hajlik a legjobban, így a megfelelő testhelyzethez megfelelő felület alakul ki.
| Termék ID: | #1478441 |
| Hogyan válassz matracot: | https://fenyobutor24.hu/matracvalasztas |
| Huzat: | Silver Life |
| Külső huzat: | Silver_live.png |
| Külső magassága: | 19 |
| Külső mélysége: | 200 |
| Külső szélessége: | 90 |
| Termék magassága: | 19 cm |
| Termék mélysége: | 200 cm |
| Termék szélessége: | 90 cm |
| Választható szállítási módok: | ,2,4, |