BerrySleep - Berry Menta GélRács matrac AirFresh szellőző réteggel 160x200cm (7427307558738)
0 / 5
0 / 5
---------------- Mi az amit csak a Berry Menta Matrac tud adni neked? Különlegesen egyedi érzést, soha nem tapasztalt kényelmet, amit a GélRács és 7 Zónás réteg együttes hatása biztosít neked. 4x hatékonyabb hőelvezetést, a lehető legjobb nyomáspont csökkentést és egy utánozhattalan, kellemes érzetet pihenéskor...
| Termék ID: | #1479101 |
| Alátámasztás: | 7 |
| Berry GélRács: | igen |
| Hőelvezetés: | 8 |
| Komfort: | 7 |
| Magassága: | 24 cm |
| Matrac keménysége: | Félkemény / Kemény |
| Méret: | 160 x 200cm |
| Rétegek száma: | 4 |
| Teherbírás: | 130kg / fő |
| Termék garancia: | 15 év |
| termékleírás - 2 leírás: | DESIRE HUZAT A BerrySleep matracokat rugalmas, lélegző, könnyen alkalmazkodó anyag borítja, amely op |
| termékleírás - 5 kép: | https://berrymatrac.hu/shop_ordered/33991/pic/menta-matrac/zold-berry-felso.webp |
| termékleírás - 6 kép: | https://berrymatrac.hu/shop_ordered/33991/pic/Termekleiras-oldalra/14napberry-ready.webp |
| Visszaküldhető: | 14 napon belül |