BerrySleep - Berry Silver GélRács Slim félkemény matrac 80kg-ig 120x200cm (berrygelracs--slim-21cm-12-2-4mem-racs-120x200cm)
0 / 5
0 / 5
Berry Silver Slim matrac felépítése - 21cm teljes magasság - 0,5cm Luxus Desire huzat - 4cm Hiperelasztikus GélRács réteg - 2cm 50kg/m3 sűrűségű Bioluxus memory réteg - 2cm 28kg/m3 sűrűségű HR kiegyenlítő réteg - 12cm 35kg/m3 sűrűségű matrac mag - 0,5cm Csúszásgátlós huzat - 80kg/fő testsúlyig terhelhető - minden korosztály számára - kétoldalas matrac - félkemény/kemény oldalak - rugalmas formakövetés - átszellőző, poratka mentes - levehető, mosható huzattal - Magyarországon készült termék - vákumcsomagolt (higiénikus és strapabíró) 98%-a a vásárlóinknak újra nálunk vásárolna. Mi az amit csak a Berry GélRács Matrac tud adni neked? A GélRácsnak köszönhetően különlegesen egyedi érzést, soha nem tapasztalt kényelmet, valamint 4x hatékonyabb hőelvezetést, a lehető legjobb nyomáspont csökkentést és egy utánozhattalan, kellemes érzetet pihenéskor Bővebben a BerryGélrács matracról
| Termék ID: | #1468390 |
| Alátámasztás: | 7 |
| Berry GélRács: | 4 cm |
| Hőelvezetés: | 8 |
| Komfort: | 7 |
| Magassága: | 21cm |
| Matrac keménysége: | Félkemény |
| Méret: | 120x200cm |
| Rétegek száma: | 3 |
| Teherbírás: | 80kg/fő |
| Termék garancia: | 15 év |
| termékleírás - 4 kép: | https://berrymatrac.hu/shop_ordered/33991/pic/matrac-kepek/gabesz1.webp |
| termékleírás - 5 kép: | https://berrymatrac.hu/shop_ordered/33991/pic/matrac-kepek/berrysilver-enterior.jpg |
| termékleírás - 6 kép: | https://berrymatrac.hu/shop_ordered/33991/pic/Termekleiras-oldalra/14napberry-ready.webp |
| Visszaküldhető: | 14 napon belül |