BerrySleep - Berry Spring Strong 120kg-ig Zsákrugós Félkemény GélRács matrac 90x200cm (berryspring-strong-120kg--2-12-4-4mem-gel-90x200cm)
0 / 5
0 / 5
Matrac felépítése, jellemzői: - 25cm teljes magasság - 0,5cm nagyrugalmasságú Desire huzat -B erry gélrács réteg - 4cm 50kg/m3 sűrűségű Bioluxus memory réteg - 4cm 50kg/m3 sűrűségű HR Biocell réteg - 12cm ortho Spring zsákrugó - 2cm HR Biocell - 0,5cm nagyrugalmasságú Desire huzat - Csúszásgátló alsó huzat a stabilabb tartásért - 120kg/fő testsúlyig terhelhető - kétoldalas matrac - 10év termék garancia - Magyarországon gyártott - ingyenes kiszállítás Mi az amit csak egy Berry Spring Matrac tud adni neked? A zsákrugók és a GélRács kombinációja soha nem tapasztalt kényelmet biztosít 4x hatékonyabb hőelvezetést, a lehető legjobb nyomáspont csökkentést és egy utánozhattalan, kellemes érzetet pihenéskor.
| Termék ID: | #1478360 |
| : | Nem kockáztatsz semmit! Minden "rizikót" mi vállalunk most! Amennyiben nem vagy elégedett a matracca |
| Alátámasztás: | 7 |
| Berry GélRács: | 4 cm |
| Hőelvezetés: | 8 |
| Komfort: | 7 |
| Magassága: | 25cm |
| Matrac keménysége: | Félkemény |
| Méret: | 90 x 200cm |
| Rétegek száma: | 5 |
| Teherbírás: | 120kg / fő |
| Termék garancia: | 15 év |
| termékleírás - 4 kép: | https://berrymatrac.hu/shop_ordered/33991/pic/Termekleiras-oldalra/racskepek5.jpeg |
| termékleírás - 5 kép: | https://berrymatrac.hu/shop_ordered/33991/pic/menta-matrac/100napkiprobalas1.webp |
| Visszaküldhető: | 14 napon belül |