Best Dream - Bonell Spring 200x200 cm ajándék matracvédővel!
0 / 5
0 / 5
Ez a közepes keménységű Bonell rugós matrac nagyszerű kényelmet kínál, egyenletesen oszlatja el a testsúlyt. 140 db/m2, 2,4 mm vastagságú, 14 cm magasságú acél rugó garantálja a hosszú idejű használatot. Rugótestek keresztben-hosszában lévő egymáshoz rögzítése kellemes rugózást, hosszú deformálódás mentes élettartamot biztosítanak. A nyitott rugós rendszer kialakítás és a huzat oldalán lévő 3D légáteresztő szövet jó szellőzést tesznek lehetővé. Ágybetét tekercsben, vákuumba van csomagolva így könnyen kezelhető a szállítása. ANTIBACTERIAL huzat antiallergén töltet légáteresztő textília 1,6 cm vastagságú komfortérzetet növelő hab nemez 140 db/m2, 2,4 mm vastagságú, minőségi acél rugó 14 cm magasságú 3D szellőző légáteresztő szövet ANTIBACTERIAL HUZAT
| Termék ID: | #1479399 |
| Csomagolás: | vákuum csomagolás |
| Egészségpénztárra elszámolható: | igen |
| Egyedi méret: | igen |
| Huzat garancia: | 2 év |
| Ingyenes házhozszállítás: | igen |
| Keménység: | félkemény-kemény |
| Levehető huzat: | nem |
| Matrac vastagság: | 20 cm |
| Méret: | 200x200 cm |
| Súlyhatár: | 140 kg |
| Szállítás ideje: | 4 nap |
| Származási hely: | Magyarország |
| Termék garancia: | 10 év |
| Termék típusa: | bonell rugó |