Best Dream - Dual Comfort 140x200 cm ajándék matracvédővel!
0 / 5
0 / 5
A Best Dream Dual Comfort matrac olyan mintha 2 matracot vinnél haza 1 áráért! Hogyan? A két oldala eltérő keménységű egy félkemény és egy keményebb oldal. VISZKÓZ levehető huzat matracmagot védő szövetréteg 11 cm nagyrugalmasságú hideghab (HR 40 kg/m3 sűrűség, 3.6 kPa nyomás) 11 cm nagyrugalmasságú hideghab (HR 35 kg/m3 sűrűség, 3.6 kPa nyomás) 3D szellőző légáteresztő szövet B OLDAL A OLDAL 7 zónás kialakítással gyártott, kettő különböző („A oldal HR35 kg/m3, „B oldal HR40 kg/m3) nagy rugalmasságú úgynevezett HR (high resilience) habból készített extra komfort érzetű matrac. Az ágybetét tervezésének köszönhetően tökéletes formakövető kialakítással rendelkezik, ami gerinc kímélő hatású, így pontosan ott támaszt alá, ahol legjobban szükség van rá. A hideghab szivacsokban lévő vágások - légcsatornák, valamint a matrac oldalán lévő 3D szellőző anyag jó légáteresztő képességének köszönhetően a matracnak kiváló szellőzést biztosítanak. Ez a matrac kimondottan jó választás azoknak akik néha a puhább, néha a keményebb de magas komfort érzetű matracot szeretik
| Termék ID: | #1473780 |
| Csomagolás: | nyitott csomagolás |
| Egészség zóna: | 7 zóna |
| Egészségpénztárra elszámolható: | igen |
| Egyedi méret: | igen |
| Huzat garancia: | 2 év |
| Ingyenes házhozszállítás: | Igen |
| Keménység: | félkemény-kemény |
| Levehető huzat: | igen |
| Matrac vastagság: | 22 cm |
| Méret: | 140x200 cm |
| Súlyhatár: | 120 kg |
| Szállítás ideje: | 6 nap |
| Származási hely: | Magyarország |
| Termék garancia: | 10 év |
| Termék típusa: | hideghab |