Best Dream - Latex 100% 80x200 cm ajándék matracvédővel!
0 / 5
0 / 5
A 100% LATEX matracot rugalmas lágy-puha tulajdonság jellemzi, kaucsukfa nedvéből készül speciális eljárással. Egyedülálló alakfelvevő képessége és pontrugalmassága teszi kiváló matracalapanyaggá, mely tökéletes választás emelhető fejvég – lábvéges ágyrácsokhoz. 7 zónára osztott, jól szellőzik, atka- és baktériummentes. latex 18 cm vastag 68 kg/m³ sűrűségű latex mag (szellőzőlyukakkal ellátott állapotban 55 kg/m³) 3D szellőző légáteresztő szövet camomile CAMOMILE huzat A kamilla szálaival átszőtt kiváló minőségű szövet, amely antibakteriális és nyugtató hatású, segíti az ellazulást és a pihenést egy hosszú nap után. A pamut huzatanyag levehető és 60 ºC-on mosható.
| Termék ID: | #1479149 |
| Csomagolás: | vákuum csomagolás |
| Egészségpénztárra elszámolható: | igen |
| Egyedi méret: | igen |
| Huzat garancia: | 2 év |
| Ingyenes házhozszállítás: | igen |
| Keménység: | félkemény |
| Levehető huzat: | igen |
| Matrac vastagság: | 20 cm |
| Méret: | 80x200 cm |
| Súlyhatár: | 100 kg |
| Szállítás ideje: | 6 nap |
| Származási hely: | Magyarország |
| Termék garancia: | 10 év |
| Termék típusa: | hideghab+memóriahab |