Best Dream - Medical HD 80x200 cm ajándék matracvédővel!
0 / 5
0 / 5
Medical HD egy prémium gerinckímélő ortopédikus matrac, azoknak az embereknek ajánlott akik a kemény, de komfortosabb matracot helyezik előtérbe. Matrac belsejében normál 35 kg/m³-es, 13 cm magas tartóhabon oldalanként 5-5 cm vastagságban lévő komfort érzetet növelő lágy HD hab biztosítja a tökéletes fekvő helyzetet. Ágybetét szövete, antiallergén, atkamentes alvási környezetet biztosít. 40 C°-on mosható, kiválóan légáteresztő, oldalt 3D szellőzővel gyártott huzat. medical hd SOFT SLEEP levehető huzat antiallergén töltet légáteresztő réteg matracmagot védő szövetréteg 5 cm kényelmi réteg ( 30 kg/m³ sűrűség, 2.8 kPa nyomás ) 13 cm hideghab tartómag ( 35 kg/m³ sűrűség, 4.3 kPa nyomás 5 cm kényelmi réteg ( 30 kg/m³ sűrűség, 2.8 kPa nyomás ) 3D szellőző légáteresztő szövet soft sleepSOFT SLEEP SZÖVET Ez egy speciális antiallergén szövet pamut és ezüst szálakból szőve. Ezeknek az anyagoknak köszönhetően különlegesen puha, lágy tapintású, nagy komfort érzetű huzat anyagot fejlesztettek ki. Az ezüst szál elvezeti a napközben kialakult elektrosztatikus feltöltődést, nagyon jó kellemetlen szag megelőző tulajdonsága megfelelő kényelmet biztosít az éjszaka folyamán.
| Termék ID: | #1469476 |
| Csomagolás: | nyitott csomagolás |
| Egészség zóna: | 7 zóna |
| Egészségpénztárra elszámolható: | igen |
| Egyedi méret: | igen |
| Huzat garancia: | 2 év |
| Ingyenes házhozszállítás: | Igen |
| Keménység: | kemény |
| Levehető huzat: | igen |
| Matrac vastagság: | 26 cm |
| Méret: | 80x200 cm |
| Súlyhatár: | 130 kg |
| Szállítás ideje: | 6 nap |
| Származási hely: | Magyarország |
| Termék garancia: | 10 év |
| Termék típusa: | hideghab két különböző sűrűségű |