Best Dream - Memory Duet 80
0 / 5
0 / 5
Vákumcsomagolt. Kiváló luxus matrac amely tökéletesen felveszi a test vonalát, tulajdonságával és felhasznált anyagoknak köszönhetően a legkényelmesebb vevők igényit is kiegyenlíti. Kivételes tulajdonságokkal rendelkezik. Rugalmassága révén az emberi test alakjához idomul, elősegíti az izmok pihenését és jó keringést ad a testünk minden részében. A memory hab biztosítja test optimális ortopédiai támaszt. A matrac meggátolja a felfekvések keletkezését, így rendkívül előnyös a hosszú időn át fekvő személyek részére. Memory réteg 5cm vastag. 12év garanciával. Külső huzat anyaga-elasztikus pamut. Réteges matrac. Igénybe vehető Egészségpénztári visszafizetés!!!
Matrac vastagsága: 20 cm
Súlykorlát: 120 kg
Garancia: 12 év
Vákuumcsomagolt (a könnyebb szállíthatóság érdekében)
Tökéletesen felveszi a test vonalát, tulajdonságainak és a felhasznált anyagoknak köszönhetően a legigényesebb vevők igényeit is kielégíti. Az 5 cm memory habnak köszönhetően kényelmes, nyugodt és pihentető alvást tesz lehetővé. Elősegíti az izmok pihenését, jó keringést ad a testünk minden részében. A matrac huzata levehető, körben 3D szellőző szövettel van ellátva, mely megakadályozza a nedvesség felhalmozódását, így száraz és szellőző fekvőfelületet biztosít a zavartalan pihenés érdekében.
BAYSCENT levehető huzat
2 cm (50 kg/m 3sűrűségű) memory a huzathoz steppelve
légáteresztő gumírozott réteg
3 cm memory (50 kg/m 3sűrűségű)
14 cm ortopédiai poliuretán kemény mag (30 kg/m 3sűrűség, 5.0 kPa nyomás)
3D szellőző légáteresztő szövet
BAYSCENT ® HUZAT A szövet anyaga mikrokapszulákat tartalmaz, kiszűri a kellemetlen szagokat, tisztává, puhává, és friss illatúvá teszi a matracot. A Bayscent új neutralizált szövete hat a kellemetlen szagok ellen, melyek akár extrém körülmények között az anyag belsejébe tudják fészkelni magukat. Az alvás alatti mozgolódás elősegíti a mikrokapszulákban található értékes kivonatok felszabadulását, ennek köszönhetően az izzadás okozta kellemetlen szagok nem alakulnak ki. Memory Hab Egy olyan különleges hab, melynek a keménysége a testünk hőmérsékletétől függően változik, az emberi testtel való érintkezésénél megpuhul. Késleltetve nyeri vissza eredeti alakját. Tulajdonságának köszönhetően segít egyenletesen eloszlatni felületén a test súlyát – optimálisan alátámasztja testünket – ebből eredendően pozitív hatással van a vérkeringésre, így kevesebbet forgolódunk és nyugodtabban alszunk. A matracban lévő Memory réteg vastagsága 5 cm.
| Termék ID: | #1474086 |
| Áruhitel: | https://fenyobutor24.hu/otp |
| Kategória: | Matrac |
| Külső magassága: | 20 |
| Külső mélysége: | 200 |
| Külső szélessége: | 80 |
| Matrac méret: | 80x200 |
| Termék magassága: | 20 cm |
| Termék mélysége: | 200 cm |
| Termék szélessége: | 80 cm |