Best Dream - PS 7 Zone 26 HD 200x200 cm ajándék matracvédővel!
0 / 5
0 / 5
255 rugó/m2 darabszámú, prémium minőségű, kemény normál 40 kg/m³-es hideghab réteg, BAYGARD antiallergén, oldalt 3D kiváló légáteresztő huzat, jó formakövetéssel gyártott matrac biztosítja az egészséges alvás környezetet. Best Dream PS 7 ZONE 26 HD matrac a 7 zónás zsákrugós rendszernek és a kemény hideghab-rétegnek köszönhetően tökéletesen felveszi a test vonalát. A matrac belsejében lévő zsákrugók zónásítása a huzal vastagságnak (1,8-2,0 mm) és a rugókban lévő menet távolságnak köszönhető. Matrac alátámasztása ott kemény ahol kell, nem érezhető áthullámzás, partnerünket nem zavarja alvás közben. Ez a matrac egy kemény, nagy teherbírású, formakövető, antiallergén matrac. PS 7 Zone 26 HD BAYGARD® huzat antiallergén töltet légáteresztő réteg 4 cm kényelmi réteg ( N 40 kg/m³ sűrűség, 5.0 kPa nyomás ) 7 zónás 255 db/m2 különböző vastagságú, minőségi acél táskarugó 4 cm kényelmi réteg ( N 40 kg/m³ sűrűség, 5.0 kPa nyomás ) 3D szellőző légáteresztő szövet baygard BAYGARD® SZÖVET Hosszantartó poratka elleni védelmet nyújt, víztaszító tulajdonsága van. A huzat anyag szálait láthatatlan szennyeződésgátló védőréteg borítja, mely megakadályozza a szövet kifakulását, összeragadását, ezáltal megfelelő szellőzést biztosít.
| Termék ID: | #1478240 |
| Csomagolás: | nyitott csomagolás |
| Egészség zóna: | 7 zóna |
| Egészségpénztárra elszámolható: | igen |
| Egyedi méret: | igen |
| Huzat garancia: | 2 év |
| Ingyenes házhozszállítás: | igen |
| Keménység: | félkemény-kemény |
| Levehető huzat: | nem |
| Matrac vastagság: | 26 cm |
| Méret: | 200x200 cm |
| Súlyhatár: | 140 kg |
| Szállítás ideje: | 6 nap |
| Származási hely: | Magyarország |
| Termék garancia: | 10 év |
| Termék típusa: | táskarugó |